OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

13. NIEDZIELA ZWYKŁA!

1.W związku z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 kieruję
najserdeczniejsze podziękowania nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w wychowanie, przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności dzieci i młodzieży w naszej szkole i nie tylko. Praca nauczyciela, która dla wielu stanowi prawdziwe i życiowe powołanie jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych i trudnych misji społecznych. Od kształtowania serc i umysłów młodego pokolenia zależy przyszłość naszej Ojczyzny, Europy.

2.Kościół w liturgii obchodzi wspomnienie:

w poniedziałek – Uroczystość Św. Św. Piotra i Pawła /Ap/
Msze św. o godz: 1o.oo i 17.oo,

w piątek – Św. Tomasza /Ap/,

w sobotę – nowenna przed peregrynacją Obrazu M.B. Jasnogórskiej.

3.W pierwszy czwartek miesiąca modlitwa o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu podczas Mszy św. o godz. 17.oo.

4.W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16.15, Msza św. o godz. 17.oo. Po niej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Objazd chorych z komunią św. od godz. 8.3o.

5.W przyszłą niedzielę składkę przeznaczamy na prace budowlane przy kościele.

6.Dzieciom i młodzieży życzymy pozytywnego wytchnienia od intensywnej nauki w czasie tych wakacji oraz pogłębienia wartości duchowych w życiu duchowym.
Szadłowice 28.VI.2020r.          Proboszcz