OGŁOSZENIA      PARAFIALNE

7.NIEDZIELA ZWYKŁA!

1. 23 lutego rozpoczynamy 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
Hasło Tygodnia Modlitw to: „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach”.

2.Dzisiaj spotkanie z dziećmi i młodzieżą odmawiającą 10-tkę Różańca św.po sumie.

3.Spotkanie z Rodzicami i dziećmi klasy III dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.oo.

4.W środę popielcową Msze św. o godz: 10 i 17. Po Mszach posypanie głów popiołem na znak świadomego zadośćuczynienia za grzechy i słabości popełnione oraz podjęcie pokuty za zło obecne w świecie.

5.W piątek Modlitwa zranionego kościoła! Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich. Msza św. o godz. 17.oo, po niej nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji przeproszenia Boga i ludzi za grzechy na nieletnich.

6.W przyszłą niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 15.oo. Spotkanie z młodzieżą, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania zaraz po nabożeństwie Gorzkich Żali.

7.Rada Ekonomiczna podjęła decyzję o postawieniu nowego opłotowania cmentarza parafialnego. Prace rozpoczniemy od strony północnej cmentarza i od uzyskania pozwolenia od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

8.Rada Duszpasterska uchwaliła, że w tym okresie Wielkiego Postu
przygotujemy kartki informujące kościół o odprawionej przez nas Spowiedzi św. wielkanocnej.
ZAPOWIEDZI II:
Jan Śliwiński kawaler, wyzn. rzymskokat. zam w Parafii Św. Trójcy w Górze
Joanna Ziółkowska panna, wyzn. rzymskokat. zam. w Parafii Szadłowice
Szadłowice 23.II.2020r.                         Proboszcz

Spotkanie dla osób, które chcą uczestniczyć w katechezach przedmałżeńskich  ze wszystkich parafii naszego dekanatu rozpoczną się w sobotę 22 lutego o godz. 19.15 w salce Domu Parafialnego w Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniewkowie. Kurs zakończy się w sobotę 22.III.br.
Szczegóły spotkań są umieszczone w gablocie ogłoszeń.

Aby otrzymać zaświadczenie ukończenia Kursu , obowiązkowo należy uczestniczyć we wszystkich katechezach.

owice